Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Rok 2016 jest dla nas jubileuszowym rokiem na polskim rynku, bowiem w tym właśnie roku mija pierwsza dekada naszej obecności w Polsce.

Te 10 ostatnich lat było okresem w którym poznawaliśmy specyfikę nowego rynku i wymagania polskich Klientów. Debiutując z autoklawami I generacji o pojemności 8 i 12 litrów szybko przekonaliśmy się, że wymagania naszych nowych odbiorców są o wiele wyższe niż zakładaliśmy. Z tego też powodu w 2009 roku nasza oferta składała się już 10 modeli, reprezentujących klasę B i N.

Wyszkolenie pracowników serwisu naszego przedstawiciela w Polsce, pozwoliło nie tylko na szybkie i skuteczne przeprowadzanie przeglądów technicznych czy usuwania usterek, ale dało także zalążek do organizowania szkoleń z prawidłowej obsługi sterylizatora parowego w gabinecie 

szkolenia z obsługi autoklawuszkolenia z obsługi autoklawu

medycznym. Na szkoleniach organizowanych w siedzibie firmy gebiss.pl oraz tych przeprowadzanych w gabinetach naszych Klientów, poruszane zostają zagadnienia związane z prawidłową eksploatacją autoklawu, organizacją pracy w sterylizatorni, archiwizacją danych, jak również z kontrolą zewnętrzną sanepidu i Urzędu Dozoru Technicznego.

W 2010 roku debiutuje nasz pierwszy autoklaw klasy B wyposażony w program do sterylizacji płynów. Tym samym nasza oferta dociera do polskich instytutów badawczych, szkół wyższych, firm farmaceutycznych i do przemysłu spożywczego. Z dumą dostarczamy nasz autoklaw na Uniwersytet Jagielloński. Zaczynamy realizować zamówienia dla szpitali, wojska, więziennictwa oraz powiatowych stacji sanitarno epidemiologicznych w Polsce. 

Rosnąca popularność idzie w parze ze wzrostem oczekiwań, stawianych przed naszymi urządzeniami przez polskich Klientów. Z tego powodu autoklaw z usbautoklaw z usbdecydujemy się na wprowadzenie do oferty autoklawów II generacji, wyposażonych w złącze USB. Umożliwia to cyfrową archiwizację danych z przeprowadzanych procesów sterylizacji narzędzi medycznych. Zgodnie z polityką firmy i jej hasłem przewodnim "JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ", wprowadzenie nowej generacji nie wiąże się ze wzrostem cen. Słuszność tej polityki obserwujemy w rosnącej popularności naszych autoklawów II generacji. Zaś standard zapisu cyfrowego staje się w kolejnych latach wymogiem, który musi zostać spełniony 

wakacje z Tinget na Cyprzewakacje z Tinget na Cyprze

przez każdego producenta autoklawów oferującego swe wyroby na terenie UE.


W 2012 roku obchodzimy pięciolecie naszej obecności na polskim rynku i z tej okazji organizujemy "Wakacje z Afrodytą" w urokliwym, starożytnym mieście Pafos. Wybrane produkty premiowane są 7 dniowym pobytem dla dwóch osób na Cyprze. 

Rok 2012 to jednak nie tylko okres świętowania. To także rok rozpoczęcia prac nad nowymi autoklawami, które mają spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Uwieńczeniem tych prac będzie seria Live i Lamia.

Patrząc w przyszłość podejmujemy także decyzję o zakończeniu produkcji autoklawów klasy N. Puste miejsce w naszej ofercie wypełniamy autoklaw z długą komorą sterylizacyjnąautoklaw z długą komorą sterylizacyjnąautoklawem o wydłużonej komorze sterylizacyjnej, który umożliwia sterylizację narzędzi o długości 55cm. W roku 2015 model ten zostanie powiększony do pojemności 29 litrów, stając się niszowym produktem skierowanym do gabinetów ginekologicznych, okulistycznych czy laryngologicznych. Nietypową długość komory sterylizacyjnej odkryją także lekarze stomatolodzy. 55cm to idealna wręcz proporcja by włożyć na jednym poziomie dwie tacki, jedna za drugą i tym samym wysterylizować jednorazowo aż 8 tacek z zestawami narzędzi.

autoklaw tinget live 22lautoklaw tinget live 22lPo dwóch latach od rozpoczęcia prac nad nowymi seriami autoklawów Tinget, modele Live i Lamia trafiają do TÜV Rheinland i ITC, gdzie po wnikliwych testach i badaniach uzyskują medyczne certyfikaty CE 93/42/EEC.

W tym samym czasie zmieniamy kolorystykę naszych modeli z II, III i IV generacji na jednolitą, czarną.

W 2015 roku na rynku debiutuje pierwszy z nowych autoklawów - Live 22L. Nowy design zewnętrzny, rozbudowane menu i wysoka jakość wykonania zdobywają uznanie w całej Europie. 

 

 Rok 2016 to czas dużych zmian w ofercie firmy Tinget GmbH. Już w lutym zadebiutuje model Lamia 23L. W marcu zaprezentowane zostaną autoklawy Lamia 8L, Lamia 16 i Lamia 29. Pojawi się także 8-litrowy model Live. Ostatnią premierą zapowiadaną na maj 2016 roku będzie autoklaw Tinget Live 8L z filtrem odwróconej osmozy, umożliwiający podłączenie autoklawu do zewnętrznego źródła wody.

 

 

 

© 2016. Tinget GmbH. All Rights Reserved.